Hesap Satisi Nedir?

İnstagram Hesap Satışı ;


Birçok sosyal medya hesabı gibi instagram hesaplarıda devredilebiliyor. Örneğin 100 bin takipçili bir hesabın var, bunun piyasa değerini araştırma yaparak öğrendikten sonra sitemiz aracılığıyla satışını yapabilirsiniz. Tamamen site aracılık sistemiyle %100 güvenli olduğu için alan ve satan kişi arasında güven sorunu ortadan kalkıyor.

Steam Hesap Satışı ;


Steam büyük bir kitleye sahip binlerce oyunun ve oyuncunun olduğu devesal bir kütüphaneden oluşmaktadır. Bir çok insan burada koleksiyon yapmak ister, oynamadığı oyunlari bile satın alabilir. Steam bazen oyuncular için yaz indirimleri veya steam sonbahar indirimleri gibi hatta bazen steam bedava oyunlar gibi birçok fırsatlar verebiliyor. İşte o fırsatları kaçırmayan oyuncular oyunları koleksiyon yaparak daha ilerki zamanlarda hesaplarını satabiliyorlar, bu fırsatı kaçıran oyuncular için 2. bir fırsat doğuyor.

Zula Hesap Satışı ;


Zula FPS oyunu olarak 2016 yılında birçok ülkede piyasaya sürülmüştür. Zula genellikle 13-20 yaş arası oyunculara hitap ediyor. Zula oyunu biraz paraya dayalı bir oyun olduğu için hesaplar değerli oluyor. Mesela daha iyi adam vurmak için para yatırarak kaliteli silahlar satın almanız gerekiyor. Bir süre sonra oyuncu sıkılıp para verdiği zula hesabını az bir zarar ederek başka birine zula hesap satışı olarak satabiliyor.

Pubg Hesap Satışı ;


Pubg piyasaya girişiyle adeta oyun sektöründe devrim yarattı. İnsanlar saatlerce oyunda zaman harcamayarak sadece anlık zevk aldığınız bir oyun olduğu için birçok oyuncu tarafından tercih edildi. Ama pubg değerli kılan diğer özelliği skin ve rank sıralaması oyuncular aralarında kıran kırana dönen savaşlardan belirli dereceler ile daha kaliteli oyunculara ulaşıyorlar. Pubg den sonra Pubg mobil piyasaya çıkarak ikinci patlamasını yaşattı. Oyuncular bilgisayara bağımlı kalmayarak her yerde pubg oynamanın sevincini yaşadı. Pubg mobilde UC olarak satılan sanal para ile değerlendi.

Fortnite Hesap Satışı ;


Fortnite ikinci dalga olarak oyun sektörüne giriş yaptı. Aynı pubg gibi oynanışa sahip olan fortnite kendi tarzında ki grafikler ve ev yapma similasyonu sayesinde pubg geride bırakarak oyuncuları ikiye böldü. Zamanla oyunda skinler satılmaya başlandı. 100 200 TL ye birçok fortnite skinleri  satıldı. Bunun için fortnite hesabı değer kazandı eğer skini bol fortnite hesabınız var ise satışını yapabilirsiniz.

CS Go Hesap Satışı ;


Son olarak CS GO yılların eskitemediği CS 1.4 ile başlayan bu serüven CS GO ile ve online olarak devam ediyor. CS GO maçları birçok ödüllü turnuvalar düzenleniyor. Cs go da rank o kadar önemli ki rakibin ne kadar profesyonel olduğunu rank ile anlayabiliyorsunuz. Rank yüksek olan cs go hesapları her zaman çok değerli olmuştur bunun için cs go hesapları satabilirsiniz.