İtem Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İtemler, oyunların gidişatı için son derece önemlidir. Güvenilir item ilan sitesi olarak bizler, item alınırken dikkat edilmesi gereken noktalar hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz. İtem satın alınırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, ihtiyaçtır. 
Bunun dışında, itemlerin yaradığı, iş aslında fiyatlarını da belirlemektedir. İtem’ler en çok Metin2 oyununda kullanılmaktadır. Eğer sizlerinde böyle bir ihtiyacı varsa, 7 gün 24 saat boyunca sayfamızdan hizmet satın alabilirsiniz.

Dünyanın en büyük online oyunu olan Metin2, günümüzde pek çok kişi tarafından oynanmaktadır. Oyunun en temel amacı, kişinin kendisini savaşarak, geliştirmesidir. Geliştirirken de en çok kullanılan şey ise item’dir. İtemlere dikkat ederken, satılan ürünlerin, pazarda olağan mı yoksa nadiren bulunan bir ürün olduğuna bakın. 


Sayfamıza giriş yaparak, kullanıcıların satışa çıkardıkları itemleri görüntüleyebilirsiniz. Gördüğünüz itemleri de ihtiyaçlarınıza göre satın alabilirsiniz. Satın aldığınız itemlere gerçekten ihtiyacınız olup olmadığına karar vermelisiniz. Satışa çıkarılan itemler genellikle şunlardır: “Şahin Kalkan”, “Zehir Kılıcı,”, “Kırmızı Demir Pala”, “Şimşek Tılsımı”, “Ölümcül Kılıç” vb. bunlar tek tek satılabileceği gibi, çoklu sayıda da satılabilmektedir. Satılan ürünlerin başında “+”’lı işaretler görürseniz, çoklu satım miktarını da görebilirsiniz. 


Aldığınız itemlerle kendinizi güçlendirebilir, rakiplerinize açık ara fark atabilirsiniz. EpinKo sayfasından ihtiyacınıza göre item alabileceğiniz – bulabileceğiniz gibi ilan vererek item satabilirsiniz. Ancak bütün bu işlemleri yapabilmek için üye olmanız gerektiğini belirtmek istiyoruz.