Metin2 PvP Serverlar

Selam arkadaşlar. Sitemiz pvp serverlar için oyun içi ürünlerini daha kolay ve hızlı satabilmeleri adına açılmıştır.

İlk önce Knight Online PvP serverlar için bu düşünceyle yola girdik.  Birçok pvp server sahipleriyle görüştük. Bazıları bizimle çalışmak istediğini, bazıları ise zaten hala çalıştıkları başka firmalar olduğunu bize bildirdi. 

Firmamız olarak kısıtlı kalmamaya karar verdik. Metin2 pvp server sahipleri içinde bu hizmetlerimizi yayın hayatına geçirmek istiyoruz. İsterlerse oyun içi EP satışlarını bizimle yapabilirler. İsterlerse oyun içi yang satışlarını sorunsuz şekilde bizim sitemiz aracılığıyla yapabilirler. Hiç bir şart ve koşul olmaksızın sadece ve sadece %5 komisyon satışlarınıza destek olabiliriz.

Bunun yanında Silkroad Pvp Server sahipleri içinde bir bölüm oluşturmak istedik. Silkroad hakkında pek bilgim yok hayatımda hiç oynamadım ama bir çok oyuncusu olduğunu görebiliyorum. Bunun yanı sıra birçok kitleninde ilan vermek için kısıtlı siteler olduğunu biliyorum, o sitelerin koyduğu yüksek komisyonlar verdiğiniz emeği hiç edebilecek kadardır.

Silkroad Pvp Server sahipleride bizim sitemizden yararlanabilirler. Hiç bir şart koşul yok. Sadece satışlarından %5 komisyon almamız gerekiyor.  Biliyorsunuz ki sitemizin giderleri var. Bizim size destek olmamızın yanında  sizinde bize ufak bir desteğiniz bu olacaktır.

Bize ulaşmak için canlı destek veya mail olarak iletişime geçebilirsiniz.